poznaj nas

PLUM ELEKTRONIKA
JESTEŚMY CZĘŚCIĄ
WIELKICH PROJEKTÓW

o plum

Jesteśmy producentem elektroniki przemysłowej, czyli sterowników do pomp ciepła, sterowników do kotłów, sterowników do wentylacji i podłogówki, czujników, przeliczników objętości gazu, rejestratorów przepływu gazu i innych urządzeń pomiarowych. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań elektroniki, a tym samym wspieranie rozwoju Twojego biznesu. Dostarczamy w pełni dostosowane rozwiązania OEM dedykowane producentom i dystrybutorom urządzeń. Koncentrujemy się na rynkach HVAC, GAZ i WOD-KAN. Stawiamy na współpracę, partnerstwo w biznesie i rozwój personalizowanego produktu. Zarówno pod kątem konstrukcyjnym, jak i programowym. To nasza obietnica i przewaga rynkowa.

Tworzymy systemowe rozwiązania OEM. Jednak każdy produkt i jego wdrożenie traktujemy indywidualnie. Gwarantujemy pełne wsparcie wdrożeniowe i posprzedażowe od działu R&D.

Pracujemy agile! W naszej pracy kierujemy się zasadą zwinnego zarządzania projektami, dzięki temu nasze urządzenia wdrażamy szybciej i skuteczniej.

Produkujemy w Polsce. Zapewniamy pewność dostaw produktów przez lokalną produkcję, w pełni kontrolowaną pod względem jakości.

Projektujemy urządzenia konkurencyjne i interoperacyjne, czyli współpracujące z urządzeniami innych dostawców.

nasza historia

Od 37 lat PLUM dostarcza rozwiązania pozwalające na skuteczną telemetryzację branży gazowniczej oraz monitoring sieci i skuteczne rozliczenia w branży WOD-KAN. PLUM to również rozwiązania dla branży HVAC. Sterowniki do pomp ciepła, sterowniki do rekuperacji oraz sterowniki do ogrzewania podłogowego oraz powiązane z nim HEMS i inteligentne, zdalne zarządzanie systemem grzewczym w domu.

placeholder

wizja przyszłości

Tworzymy elektronikę do inteligentnego zarządzania energią w systemach IoT.
placeholder

2022

Oddajemy do użytkowania PLUM 2, czyli nowy budynek o powierzchni dotychczasowego PLUM, w którym tworzymy wydział przetwórstwa tworzyw sztucznych, powiększamy magazyn i rozbudowujemy Dział R&D.
placeholder

2016

Tworzymy Dział systemów do opomiarowania wody i urządzeń IoT.
placeholder

2012

Wchodzimy na rynek sterowania systemami przeciwpożarowymi. Budujemy Laboratorium systemów różnicowania ciśnień.
placeholder

2010

Powstają budynki C i D. Uruchamiamy linię produkcyjną do automatycznego montażu płyt elektronicznych w technologii SMD. Rozpoczynamy działalność w zakresie montażu zleconego elektroniki.
placeholder

2007

Rozszerzamy działalność o sterowniki do branży hvac. Powstaje dedykowany wydział produkcji regulatorów.
placeholder

2006

Tworzymy Laboratorium EMC, które wyposażamy m.in. w komorę GTM.
placeholder

2004

Wdrażamy Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001 , 45001, 14001
placeholder

2000

Przenosimy siedzibę PLUM do Ignatek pod Białymstokiem. Powstają dwa budynki, w których rozbudowujemy dział produkcji oraz tworzymy Laboratorium Wzorcujące.
placeholder

1986

Założenie PLUM. Rozpoczynamy produkcję urządzeń do opomiarowania branży gazu. Powstaje pierwszy przelicznik MacBAT.

jakość ISO

Mamy wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 certyfikowany przez British Standards Institution.

Certyfikat zgodności z ISO 45001-2018

Certyfikat zgodności z ISO 9001-2015

Certyfikat zgodności z ISO 14001-2015

jesteśmy EKO

Dbamy o kwestie środowiskowe. Stopniowo przechowimy na czystą energię. W naszej siedzibie inwestujemy w pompy ciepła oraz panele fotowoltaiczne,a nasze sterowniki ułatwiają obniżanie zużycia energii. Segregujemy śmieci, korzystamy z transportu zbiorowego, a nasze produkty i ich opakowania podlegają recyklingowi.

poznaj
nasze branże

HVAC

Sterowniki dedykowane branży HVAC.

GAS

Rozwiązania opomiarowania i telemetrii gazu ziemnego.

WATER

Zdalne zarządzanie zasobami wody.

LAB

Akredytowane Laboratoria.

sprawdź nasz punkt widzenia
na tworzenie elektroniki

05.12.2023

nowa marka, nowe usługi w Plum

Wyodrębniliśmy nową branżę PLUM EMS, czyli kompleksowy montaż elektroniki na zlecenie. Uruchamiamy platformę do składania zamówień B2B, dedykowaną naszym klientom biznesowym.

05.12.2023

focus na IoT

W Plum tworzymy elektronikę do skutecznego zarządzania energią, a my chcemy to robić zdalnie. Dowiedz się więcej o elektronice z wykorzystaniem IoT w branżach HVAC, gazowej i wod-kan.

04.12.2023

nowa odsłona PLUM

Po ponad trzech dekadach dostarczania elektroniki zapewniającej doskonalenie efektywności energetycznej w sektorach gaz, hvac czy woda, postanowiliśmy odważnie zarysować nowy rozdział naszej historii i przejść proces rebrandingu, redefiniując nasz cel, kierunek naszych działań a także finalnie wizerunek.

03.11.2023

Lorem ipsum 2

03.11.2023

lorem ipsum 1

Pssrdsdfodukujemy w Polsce. Zapewniamy pewność dostaw produktów przez lokalną produkcję, w pełni kontrolowaną pod względem jakości.

03.11.2023

event lipcowy

Prdsdfodukujemy w Polsce. Zapewniamy pewność dostaw produktów przez lokalną produkcję, w pełni kontrolowaną pod względem jakości.

03.11.2023

eko rozwiązania

asdasdasdasd

03.10.2023

nasza historia

Prdsdfodukujemy w Polsce. Zapewniamy pewność dostaw produk

dołącz
do naszego zespołu

Pracuj nad wymagającymi projektami. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.

zaobserwuj nas!