kontakt

PLUM ELEKTRONIKA
JESTEŚMY CZĘŚCIĄ
WIELKICH PROJEKTÓW

branże plum

Wybierz branżę, aby skontaktować się z dedykowanym Działem Obsługi Klienta.

HVAC

Sterowniki dedykowane branży HVAC.

GAS

Rozwiązania opomiarowania i telemetrii gazu ziemnego.

WATER

Zdalne zarządzanie zasobami wody.

EMS

Montaż PCB na zlecenie.

LAB

Akredytowane Laboratoria.

skontaktuj się z właściwym działem, aby uzyskać pomoc

Dział sprzedaży

Adam Makarski
Kierownik Wydziału Montażu Elektroniki

Dział handlowy HVAC

Aby skontaktować się z Działem handlowym HVAC, przejdź na dedykowaną stronę.

przejdź do branży HVAC

Dział handlowy WODA

Aby skontaktować się z Działem handlowym WODA, przejdź na dedykowaną stronę.

przejdź do branży WODA

Dział handlowy GAZ

Aby skontaktować się z Działem handlowym GAZ, przejdź na dedykowaną stronę.

przejdź do branży GAZ

Akredytowane Laboratorium Wzorcujące

Aby skontaktować się z Laboratorium Wzorcującym, przejdź na dedykowaną stronę.

przejdź do branży LAB

Akredytowane Laboratorium EMC

Aby skontaktować się z Laboratorium EMC, przejdź na dedykowaną stronę.

przejdź do branży LAB
Plum

PLUM Sp. z o.o.
ul. Wspólna 19, Ignatki,
16-001 Kleosin

sekretariat

tel.: +48 85 749 70 00
fax: +48 85 749 70 14
e-mail: plum@plum.pl

KRS: 0000153696
NIP: 966-14-27-390
Kapitał zakładowy: 2 355 800,00 zł
Nr rejestrowy BDO: 000009381

Wypełnij formularz,
aby się z nami skontaktować.


    ołowiowebezołowiowe

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.